w

Citroen C5 2022 – ostatnia zapowiedź przed debiutem

Citroen C5 2022 - ostatnia zapowiedź przed debiutem

Francuzi podgrzewają atmosferę wokół debiutu kolejnej generacji swojego flagowego modelu. Premiera już w przyszłym tygodniu.

Citroen C5 2022 będzie miał zupełnie inną koncepcję nadwozia, niż jego poprzednie wcielenie. Jak wskazują zdjęcia szpiegowskie, jego sylwetka jest mieszanką hatchbacka i crossovera, co wpisuje się w aktualnie panujące trendy.

KLIKNIJ TUTAJ: CITROEN C5 X 2021 – DANE TECHNICZNE I ZDJĘCIA

Możemy spodziewać się odważnego nurtu stylistycznego, ale znacznie bardziej eleganckiego od tego, który zdobi najnowszego Citroena C4. Liczymy również na przestronne i dobrze wykonane wnętrze. Gama jednostek napędowych nie została ujawniona, ale to pewne, że zagoszczą w niej hybrydy plug-in znane z innych modeli tego producenta.

Prezentacja przewidziana jest na 12 kwietnia (poniedziałek). Podejrzewamy jednak, że zdjęcia nowego francuskiego samochodu mogą trafić do sieci chwilę wcześniej, jak to zwykle bywa. Bądźcie czujni!

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CLS facelift 2021

Odświeżony Mercedes-Benz CLS: Aktualizacja multimediów i pakiet AMG w standardzie

Samochód za 50 000 zł 2021

Używany samochód za 50 tysięcy złotych 2021: benzyna, diesel, hatchback, kombi, sedan, SUV, crossover