w

Ciężki pojazd spadł z wiaduktu. Sytuacja podobna do tej z Warszawy

Ciężąrówka spadła z wiaduktu
Ciężki pojazd spadł z wiaduktu. Sytuacja podobna do tej z Warszawy

Kolejny tragiczny wypadek, którego okoliczności są badane przez policję. Wielotonowy zestaw spadł z wiaduktu.

Miało to miejsce w 6 października w Alabamie. Funkcjonariusze dopiero teraz udostępnili nagranie ujawniające całe zdarzenie. Wszystko zaczęło się, gdy biała osobówka uderzyła w drugie auto. I to wywołało efekt domina. W konsekwencji, srebrny sedan wbił się w ciężarówkę, która została zepchnięta na betonową barierę.

Tragiczny ciąg zdarzeń

Naczepa TIR-a pociągnęła za sobą jeszcze SUV-a, który jechał lewym pasem. W wyniku tego dwa pojazdy spadły z wysokości niemal 8 metrów. Jak ustaliła policja, 59-letni kierowca ciężarówki zginął na miejscu. Osoba podróżująca SUV-em została natomiast przetransportowana do szpitala bez obrażeń zagrażających jej życiu.

Sprawca, który wywołał ten tragiczny ciąg zdarzeń nie został jeszcze schwytany. Po uderzeniu uciekł z miejsca wypadku. Mundurowi udostępnili ten materiał z nadzieją, że ktoś rozpozna osobę doprowadzającą do tej tragedii.

Wypadek autobusu w Warszawie

Do podobnej sytuacji doszło pod koniec czerwca w stolicy. Kierowca autobusu (będący pod wpływem narkotyków) stracił kontrolę nad pojazdem i spadł z wiaduktu. W pojeździe przebywali pasażerowie. Niestety, tutaj także zginęła jedna osoba.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Honda Civic SiR na sprzedaż

Stary Civic w cenie nowego modelu. Dlaczego taki drogi? To prawdziwy rodzynek

Drogowy troll

„Nie może Pan tu parkować”: drogowy troll poziom ekspert