w

Transportował mnóstwo żelastwa starym Mustangiem. Boli od samego patrzenia

Oszczędzanie na transporcie
Przewożenie żelastwa Mustangiem to przesadna oszczędność

Oszczędzanie na transporcie to temat rzeka. Bardzo wiele osób próbuje uniknąć wynajmu auta dostawczego, by maksymalnie ograniczyć koszty przewozu.

W takich okolicznościach dochodzi do bardzo wielu złych pomysłów. Wykorzystuje się oczywiście samochód, jaki jest „na stanie”. Często nie ma on nic wspólnego z praktycznością, co udowodniło już wiele podobnych historii. Warto dodać, że bywa to także niebezpieczne.

Mustang obciążony żelastwem

Czwarta generacja Forda Mustanga nie należy do najbardziej pożądanych, ale to całkiem dobry materiał na youngtimera – szczególnie w Europie, gdzie nie ma zbyt wielu egzemplarzy. Ten śmiałek postanowił jednak wykorzystać taki wóz to przewozu metalowej siatki i wielu długich rur.

Oszczędzanie na transporcie
Przewożenie żelastwa Mustangiem to przesadna oszczędność

Jak można się domyślać, towar nie był odpowiednio zabezpieczony. Wystawał zarówno przed, jak i za samochodem. Przytwierdzono go linkami, co w żaden sposób nie chroniło karoserii. Przykry widok…

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hamilton covid

Grand Prix Emilii-Romanii 2020: Hamilton pierwszy, szczęśliwy Ricciardo i kilku pechowców

Samochodziki do zderzania na drogach publicznych

Z wesołego miasteczka na drogi publiczne: te dziwne pojazdy otrzymały homologację!