w

Rolls Royce Cullinan może być ładny! Tylko trzeba trochę zainwestować…

Rolls Royce Cullinan Off-road
Rolls Royce Cullinan może być ładny! Tylko trzeba trochę zainwestować...

Trendy motoryzacyjne prowokują producentów do tworzenia nowych modeli. Aktualnie trwa moda na SUV-y, dlatego niemal każda marka ma w swojej gamie przedstawiciela tego gatunku.

Nie inaczej jest w przypadku Rolls Royce’a, którego reprezentuje Cullinan. Auto ocieka masywnością i luksusem, ale trudno go nazywać atrakcyjnym. Projektanci starali się zawrzeć w jego sylwetce jak najwięcej limuzyny, co wpłynęło na proporcje. Krótko mówiąc, Bentley Bentayga wygląda o niebo lepiej.

Rolls Royce Cullinan (prawie jak) Off-road Edition!

Do sieci trafiła ostatnio grafika niezależnego stylisty, Abimeleca Arellano, który zaprezentował własną wizję tego modelu. Co ciekawe, inspiracją był off-road, dlatego auto zyskało ogromne koła, terenowe opony, poszerzone błotniki, orurowanie, dolne osłony, dodatkowe oświetlenie.

Rolls Royce Cullinan niezależna grafika
Auto zyskało poszerzone błotniki i ogromne koła z terenowymi oponami

Trzeba przyznać, że teraz wygląda bojowo i nietypowa sylwetka nie rzuca się już w oczy. Trudno jednak oczekiwać, że którykolwiek milioner przeprojektuje w taki sposób własny egzemplarz Cullinana. W końcu nikt nie myśli o jeździe terenowej luksusowym SUV-em. No może poza arabskimi klientami…

Rolls Royce Cullinan do jazdy terenowej
Nie zabrakło także dodatkowych osłon i orurowania
Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostarczanie zniczy dronem we Wszystkich Świętych

Transport zniczy dronem: Tak Polacy próbują radzić sobie z zakazem

Policja przygniotła złodzieja motocykla

Wyjątkowo bolesne zatrzymanie złodzieja motocykla: Został przygnieciony radiowozem