w

Porsche Cayenne po face liftingu

Cayenne to jeden z największych sukcesów Porsche w historii. Niemiecki SUV miał wielki udział w uratowaniu marki przed sporymi kłopotami finansowymi. Aktualnie oferowana generacja tego modelu doczekała się kuracji odmładzającej.

porsche_cayenne_face_lifting_2014_2

Największe zmiany dotyczą przedniej części karoserii. Oprócz przeprojektowanej maski, pojawił się nowy zderzak ze znacznie większym grillem. Z tyłu natomiast w oczy rzuca się zmodyfikowany zderzak i nieco poprawione lampy. Oprócz tego klienci mogą liczyć na powiększoną paletę kolorów, nowe wzory felg i dodatkowe opcje wyposażenia.

porsche_cayenne_face_lifting_2014_3

We wnętrzu zagościły jeszcze lepsze materiały wykończeniowe. Porsche znane jest z wysokiej jakości, dlatego stale poprawia to, co już wcześniej wydawało się doskonałe… Oferta silnikowa również uległa zmianie. Pod maską pojawi się nowa jednostka V6 o pojemności 3,6 litra i mocy 420 KM. Wkrótce pojawi się także wariant hybrydowy oparty na 3-litrowej jednostce zintegrowanej z silnikami elektrycznymi (łączna moc około 415 KM). Auto trafi do salonów pod koniec tego roku.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Citroen C4 Cactus już dostępny na polskim rynku!

Rolls Royce na bazie Mercedesa W124