w

Pijana kobieta, jazda pod prąd i potężne zderzenie (+18, Video)

Takie historie mrożą krew w żyłach. Niestety, wypadki drogowe są codziennością i czasem nie da się ich uniknąć lub na nie przygotować.

Oto kolejna tego typu historia, która wydarzyła się w zeszłym miesiącu na drodze nr 30 w Oregonie (Stany Zjednoczone). 23-latka za kierownicą koreańskiego vana, przy bardzo wysokiej prędkości, nagle zjechała na pasy biegnące w przeciwnym kierunku.

Pierwszy kierowca uniknął instynktownie czołówki zjeżdżając na lewo. Drugi użytkownik ruchu (z którego samochodu pochodzą nagrania), zjechał maksymalnie na pobocze. Osoba prowadząca czarne GMC próbowała zrobić to samo, ale niestety była już na linii zderzenia – doszło do bardzo poważnego wypadku.

Sprawczyni zdarzenia była pod wpływem alkoholu. Co więcej, znaleziono przy niej (i jej koledze) narkotyki. Wraz z dwoma pasażerami została przewieziona do szpitala. Poszkodowany kierowca czarnego SUV-a trafił do szpitala (przy wykorzystaniu helikoptera) ze złamaniami miednicy, mostka, kręgów i problemami z sercem.

Nagranie raczej dla tych, którzy umieją trzymać nerwy na wodzy:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Silnik 0.9 TwinAir (Fiat) – opinie, problemy, awarie

Gdy indyjski policjant złapie osobę przypominającą podejrzanego… (Video)