w

Opel Adam S przed debiutem

Po zapowiedziach dotyczących Karla, Opel postanowił zaprezentować nowy wariant drugiego ze swoich reprezentantów segmentu A. Będzie to wyczekiwana, usportowiona wersja lifestylowego Adama. 

opel_adam_s_3

Przygotowywany przez speców z OPC Adam S zostanie wyposażony w turbodoładowany motor 1.4, który rozwija 150 KM i 220 Nm. To według producenta pozwoli na osiągnięcie „setki” w 8,5 sekundy, a prędkość maksymalna będzie wynosić 220 km/h – to obiecujące liczby. Samochód zostanie wyposażony w sześciobiegową skrzynię manualną, która będzie przenosić moc na przednie koła. Obowiązkowe poprawki zaaplikowano zawieszeniu, a szczególną uwagę zwrócono na poprawienie aerodynamiki niemieckiego „malucha”. Aby zwiększyć możliwości personalizacji, w palecie znajdzie się 10 nowych odcieni lakieru. Zapowiada się naprawdę ciekawy mieszczuch…

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Audi A7 Sportback – pierwsza jazda

Tajemnicze Lambo…