w

Tajemnicze Lambo…

Włoski producent supersamochodów udostępnił w sieci tajemniczy teaser swojego najnowszego modelu, który swoją premierę będzie miał podczas targów w Paryżu. Co planują szefowie marki z Sant’Agata?

lamborghini

Niestety, nie ujawniono, co kryje się za intrygującym szkicem. Czyżby Lamborghini w sekrecie przygotowywało pogromcę LaFerrari, Porsche 918 i McLarena P1? Nie możemy też wykluczyć luksusowej, czterodrzwiowej limuzyny – model ze szkicu ma bowiem linie przypominające koncepcyjne Lamborghini Estoque. Te domysły może również potwierdzać zamieszczone w zapowiedzi zdanie: „Kiedy już osiągnie się perfekcję, można ją po prostu podwoić”. Być może za kilka dni przedstawiciele firmy uchylą rąbka tajemnicy, a w sieci pojawią się oficjalne zdjęcia modelu. Jeżeli tak się nie stanie, niestety będziemy musieli poczekać do drugiego października…

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opel Adam S przed debiutem

Mercedes C 220 BlueTEC – Prawdziwa alternatywa