w

Nowy Opel Insignia – polskie ceny

Kolejna generacja Insignii zostanie oficjalnie zaprezentowana na Salonie w Genewie. Polscy klienci mogą już jednak zamawiać obie dostępne wersje nadwoziowe. 

opel_insignia_2017_13

Ile kosztuje nowe wcielenie Opla reprezentującego segment D? Ceny odmiany Grand Sport startują od 99 900 zł. Najtańszy Sports Tourer to natomiast koszt 103 900 zł. Obie kwoty dotyczą wersji Enjoy zintegrowanej z silnikiem 1.5 Turbo o mocy 140 KM. W podstawie klient otrzymuje: system ostrzegania przed kolizją (FCA) z funkcją wykrywania pieszych, automatyczne hamowanie awaryjne, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, asystenta pasa ruchu z funkcją automatycznej korekty toru jazdy oraz monitorowanie odległości od poprzedzającego pojazdu. Insignia została również wyposażona w tzw. „aktywną maskę”, która zmniejsza obrażenia pieszego w razie wypadku.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co etykieta mówi o oponie?

Toyota i-TRIL Concept – zapowiedź