w

Toyota i-TRIL Concept – zapowiedź

Wielu producentów zaprezentuje na marcowym Salonie w Genewie zupełnie nowe koncepty przedstawiające wizje przyszłości. Wśród nich znajdziemy oczywiście Toyotę.

toyota_itril_concept_teaser_1

Jednym z ciekawszych obiektów stoiska japońskiej marki będzie i-TRIL Concept będący odpowiedzią na oczekiwania klientów szukających nowoczesnego, ekologicznego i poręcznego źródła lokomocji do miasta. Hmm, brzmi całkiem nieźle, prawda? Pojazd ma być wyposażony w najnowsze systemy, wśród których znajdziemy nawet technologię autonomicznej jazdy. Został zaprojektowany przy współpracy z francuską firmą projektową o nazwie ED2 i dysponuje 3-osobowym wnętrzem. Nie spodziewamy się przesadnie dużej przestrzeni, ale lepiej mieć dodatkowy fotel, niż jeździć dwa razy.. Zapowiada się więc interesująco i Toyota z pewnością nie zawiedzie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy Opel Insignia – polskie ceny

Lamborghini i Ferrari obrzucone kamieniami (Video)