w

Nie wiadomo jak i skąd. Yaris przecinający trzypasmową drogę – bez kierowcy (wideo)

Yaris jadący prostopadle do kierunku
Nie wiadomo jak i skąd. Yaris przecinający trzypasmową drogę - bez kierowcy (wideo)

Niektóre zdarzenia wydają się mało prawdopodobne, ale dzięki nagraniom można potwierdzić ich autentyczność.

W tym przypadku powstaje więcej pytań, niż odpowiedzi. Nie wiadomo jak i skąd wziął się Yaris przecinający trzypasmową drogę. Japoński samochód miejski toczył się bardzo powoli prostopadle do kierunku jazdy.

Jak można dostrzec, w jego kabinie nie było nikogo – w tym kierowcy. To pozwala przypuszczać, że doszło do pozostawienia samochodu bez jego wcześniejszego zabezpieczenia. Pytanie tylko, jak znalazł się akurat na tym fragmencie drogi?

Brak zabezpieczenia przed stoczeniem

Wydaje się, że jedynym prawdopodobnym scenariuszem jest stoczenie się z parkingu pod galerią handlową. Później samochód odbił się od krawężnika i zaczął „wracać” na parking. Inne wersje wydają się mniej realne, choć trudno mieć pewność w takich okolicznościach.

Niewykluczone również, że kierowca opuścił pojazd w trakcie jazdy. Bez względu przyczyny, takie zdarzenie może być bardzo niebezpieczne. Gdyby któryś z uczestników ruchu jechał szybciej i nie zauważył nietypowo poruszającego się auta przecinającego trzy pasy, to mogłoby dojść do kolizji lub wypadku.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EQS vs e-tron vs Taycan vs Model S

Nowy Mercedes EQS w pojedynku z elektrycznymi rywalami: e-tron GT, Taycan 4S i Model S (wideo)

Chevrolet Aveo like Transformer

Powrót do przyszłości czy Transformers? Właściciela tego Chevroleta trochę poniosło