w

Mercedes-Maybach Night Series. Ekscentryczni milionerzy już zacierają ręce

Mercedes-Maybach Night Series
Mercedes-Maybach Night Series. Ekscentryczni milionerzy już zacierają ręce

Jak wyróżnić się w wyróżniającym się samochodzie? Teoretycznie to nic trudnego. Ekscentryczni bogacze oczekują jednak czegoś więcej.

I właśnie dlatego konfiguratory dają ogromne możliwości, a sami producenci oferują nowe pakiety, by dać klientowi jeszcze większe poczucie wyjątkowości. Oferta Mercedes-Maybach Night Series jest tego kolejnym przykładem.

Od razu warto podkreślić, że dotyczy to „eSki” w każdym nowym wydaniu, czyli Klasy S, GLS i EQS. W tym gronie nie ma oczywiście CLS-a, którego nazwa może i pasuje, ale reszta już nie jest zgodna (reprezentuje segment E).

Mercedes-Maybach Night Series

Nowy wariant podkreśla stylistyczny indywidualizm nabywcy. Mroczną czerń uzupełniają srebrne elementy oraz różowozłote akcenty, które nadają całości jeszcze więcej ekskluzywnego charakteru. Trzeba przyznać, że takie połączenie jest naprawdę atrakcyjne i nawet GLS wygląda dobrze.

Mercedes-Maybach Night Series
Mercedes-Maybach GLS Night Series

Warto podkreślić, że klient ma możliwość zrezygnowania z dwukolorowego motywu karoserii. W pełnej czerni z tymi złotoróżowymi akcentami musi to wyglądać jeszcze lepiej. Najciekawszym elementem stylistycznym są felgi, które między ramionami mają logo Maybacha, czyli podwójne M. Przepych, przepych i jeszcze raz przepych.

Mercedes-Maybach EQS Night Series
Mercedes-Maybach EQS Night Series

We wnętrzu też nie brakuje ciekawych pomysłów. Wariant Night Series jest dostępny z dwoma nowymi wzorami tapicerki: Deep White i Black Pearl Exclusive. Jak można się domyślać, odpowiada za nie dział Manufaktur. Pojawiły się tu także dedykowane dekory.

>Mercedes-Maybach EQS 680. Mocny, elektryczny i ciężki

Trzeba przyznać, że ten pakiet jest naprawdę ciekawą ofertą – jeżeli ktoś nie liczy się z dużymi wydatkami, rzecz jasna. Co ciekawe, Night Series trafi także do topowego kabrioletu ze Stuttgartu. SL, bo o nim mowa, zostanie w niego wyposażony nieco później.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Łada za milion złotych

Łada za milion złotych. Kogoś poniosło. „To 40-letnia nówka bez wartości”

Program "Mój Elektryk"

Program Mój Elektryk. Czy obejmuje wynajem długoterminowy?