w

Lexus LC 500 Convertible – ile kosztuje?

Lexus LC jest jednym z najpiękniejszych japońskich samochodów, jakie kiedykolwiek powstały. Teraz do jego gamy trafia otwarta wersja nadwoziowa.

Nosi nazwę Convertible, co nie jest oczywiście żadnym zaskoczeniem. Prezentuje się zjawiskowo – wielu twierdzi, że jeszcze lepiej, niż coupe. Sylwetka tego auta, szczególnie ze złożonym dachem, jest imponująca. Zastosowano tu oczywiście „miękką” konstrukcję, która idealnie pasuje do charakteru LC.

Przejdźmy jednak do rzeczy… Ile trzeba zapłacić za CV? Przynajmniej 632 000 zł. Tyle kosztuje wersja Prestige, czyli pierwszy z trzech dostępnych poziomów. Kolejne kosztują 699 000 zł (Superturismo) i 789 000 zł (Limited Edition). Bez względu na wersję wyposażeniową, pod maską znajdziemy 5-litrowe V8 zintegrowane z zaawansowaną, 10-stopniową skrzynią automatyczną. Pełną specyfikację modelu znajdziecie TUTAJ.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford Bronco 2021 przyłapany!

Flying Spur nr 40 000 - Bentley świętuje sukces produkcyjny

Bentley Flying Spur 6.0 W12 First Edition – Gdy możesz wszystko…