w

Lamborghini Huracan Print Tech

Oklejanie samochodów to coraz częstszy proceder.

lamborghini_huracan_print_tech_2016_1

Dzięki niemu, teoretycznie mniejszymi nakładami gotówki, możemy zmienić wygląd każdego samochodu, a nawet zabezpieczyć karoserię przedni uszkodzeniami wynikającymi z codziennej eksploatacji (np. odpryski). Folie, którymi okleja się auta mają często bardzo interesujące wzory. Dobrym tego przykładem jest Huracan oklejony przez firmę Print Tech. Czerwień, biel i zieleń to oczywiście ukłon w stronę włoskiej flagi. Nie jest to jednak wzór „od linijki”, a naprawdę piękna grafika, która wygląda bardzo spójnie i nowocześnie zarazem.

lamborghini_huracan_print_tech_2016_3

Do oklejenia prezentowanego Lambo wykorzystano folię najwyższej jakości, która (jako wyjątek potwierdzający regułę…) nie jest tańsza od lakieru, bo kosztuje aż 10 000 euro. Sporo. Aby projekt był jeszcze bardziej atrakcyjny, Print Tech zdecydował się na obniżenie zawieszenie i zastosowanie układu wydechowego firmy Akropovic.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kokpit przyszłości według Audi

Dakar 2016: Peugeot 2008 DKR dominuje po 4 etapach