w

Kierowca Audi mógł jechać nawet 200 km/h. Uderzył w inne auto i uciekł (wideo)

Ucieczka kierowcy Audi
Kierowca Audi mógł jechać nawet 200 km/h. Uderzył w inne auto i uciekł (wideo)

Do zdarzenia doszło na początku zeszłego tygodnia (3.11) w okolicy Magdalenki przed godziną 22:00.

Poszukiwany jest kierowca Audi, który dopuścił się bardzo ryzykownego manewru. Jego skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie poskutkowało kolizją. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, dlatego służby próbują ustalić jego tożsamość.

Nagrywający wyprzedzał wielotonowe zestawy, gdy dostrzegł w lusterkach pojazd zbliżający się z horrendalną prędkością. Kierowca Audi mógł jechać nawet 200 km/h, gdy został zauważony przez uczestnika kolizji.

Szalony manewr i kolizja

Wyprzedzający kierowca starał się przyspieszyć, ale niewiele to dało. Kierowca Audi i tak zdecydował się podjąć ryzyko, co było jednym z najgorszych możliwych pomysłów. Próbował zmieścić się między pojazdem osobowym, a TIR-em. Nie wyszło.

Doszło do zderzenia z przednią częścią auta znajdującego się na lewym pasie. Ogromne szczęście, że nikt nie stracił kontroli nad swoim samochodem. W momencie kolizji obie osobówki miały na pewno ponad 100 km/h na prędkościomierzach. Audi z pewnością pędziło kilkadziesiąt km/h szybciej.

Sprawca zdarzenia zdecydował się na ucieczkę. Nawet przez moment nie nacisnął hamulca. Nagranie nie jest na tyle wyraźne, by w tej wersji udało się dostrzec numery rejestracyjne. Technicy z pewnością próbują coś z tym zrobić.

Wiadomo, że było to szare Audi Q3 lub RSQ3. Jeżeli ktoś był świadkiem zdarzenia i zdążył zapisać numery lub widział takie auto z uszkodzonym zderzakiem po lewej stronie, proszony jest o kontakt z policją.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wariat w Passacie doprowadził do kolizji i uciekł

Katowice: Zderzenie na A4. Kierowca Passata uciekł (wideo)

Niekontrolowany poślizg kierowcy BMW na DTŚ

Śliska nawierzchnia, tylny napęd i kiepskie umiejętności. Kierowca BMW doprowadził do kolizji (wideo)