w

Infiniti QX30 latem w salonach

Infiniti idzie za ciosem. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie modelem QX30, marka zdecydowała się na przyspieszenie jego debiutu rynkowego.

infiniti_qx30_2016_2

Dotyczy to także polskiego podwórka. Pierwsze egzemplarze trafią do salonów już w lipcu. Na początku japoński kompakt premium będzie oferowany z wysokoprężną jednostką o pojemności 2,2 litra (170 KM) współpracującą z 7-biegową przekładnią dwusprzęgłową. Napęd? Na wszystkie cztery koła. Tak skonfigurowane QX30 będzie dostępne w dwóch wersjach wyposażenia: premium (około 158 tysięcy złotych) i premium tech (około 180 tysięcy złotych).  Później oferta zostanie wzbogacona o tańsze warianty silnikowe. Infiniti w naszym kraju cieszy się dużą popularnością. Nowy model, który wpisuje się w najnowsze standardy marki z pewnością dodatkowo wpłynie na sukces marki. Czekamy z niecierpliwością!

 

Źródło: Infiniti

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Citroen C4 1.2 PureTech More Life – Im starszy, tym lepszy…?

Bentley Królowej na sprzedaż