w

Hiszpan zdewastował auto syna. Powodem próba jazdy „po pijaku”

Hiszpan zdewastował auto syna
Hiszpan zdewastował auto syna. Powodem próba jazdy "po pijaku" (wideo)

Kłótnie rodzinne nie są niczym przyjemnym, ale czasami nie da się ich uniknąć. Oto jedna z tych, które zamieniły się w poważny konflikt zakończony zniszczeniem mienia.

Jak już sugeruje tytuł, pewien Hiszpan zdewastował auto syna. Brzmi to jak próba ataku. Okazało się jednak, że sprawa nie była taka prosta. Nie ma wątpliwości, że ojcu puściły nerwy, ale niewykluczone, że czuł się już bezradny.

Do zdarzenia doszło 26 lutego w miejscowości Logrono. Policjanci zostali poinformowani przez świadków, którzy zgłosili, że jakiś mężczyzna doprowadził do dewastacji zaparkowanego samochodu. Patrol został wysłany na miejsce, by wyjaśnić sytuację.

Hiszpan zdewastował auto syna

Mundurowi dotarli na miejsce i dostrzegli szybko odjeżdżającego SUV-a. Kolejny patrol zdołał go zatrzymać w niedalekiej odległości od zniszczonego pojazdu. Okazało się, że w kabinie przebywa 32-letni właściciel zniszczonego samochodu oraz jego ojciec – na miejscu kierowcy.

Rozmowa z podejrzanymi miała nietypowy przebieg. Ojciec oznajmił, że jego nietrzeźwy syn chciał wejść swojego BMW i odjechać. Nie mógł się zgodzić na coś takiego, dlatego próbował go powstrzymać.

Hiszpan zdewastował auto syna
Hiszpan zdewastował auto syna

32-latek stawiał opór i nie chciał oddać kluczyków. Jego tata nie zamierzał bawić się w kotka i myszkę. Poszedł po kilof i zdewastował auto syna, a następnie nakazał mu wejść do wspomnianego już SUV-a.

Zdjęcia ukazują powybijane szyby i przebite opony. Trudno wykluczyć również inne szkody. Mężczyźnie grozi surowa grzywna za dewastację samochodu. To typowy przykład dobrych intencji realizowanych w zły sposób. Takie sprawy należy załatwiać ze spokojem, choć każdy z autopsji wie, że czasami ciężko utrzymać nerwy na wodzy. Wtedy nietrudno o błędne decyzje.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rolls-Royce Phantom Syntopia

Rolls-Royce Phantom Syntopia. Luksus podążający za modą

Hyundai Kona Electric 2024

Hyundai Kona Electric 2024. Dwie baterie do wyboru, niemal 500 kilometrów zasięgu