w

BMW M4 2021 z małym grillem. To musiało się stać

BMW M4 2021 zmieniony grill
BMW M4 2021 z małym grillem. Prior Design przygotował pakiet

Wszyscy się spodziewaliśmy takiego obrotu sprawy. Po ujawnieniu designu najnowszej generacji BMW M4, było jasne, że wkrótce poznamy pierwszy pakiet stylistyczny zmieniający pas przedni bawarskiego coupe.

Właśnie do tego doszło. Swój pomysł przedstawiła firma Prior Design, która zazwyczaj decyduje się na odważne i kontrowersyjne projekty. W przypadku BMW M4 2021 tuner nie zamierzał jednak przesadzać. Postanowił zaoferować tak naprawdę dość skromną zmianę designu, która zupełnie odmienia „twarz” niemieckiego samochodu.

BMW M4 2021 – dwa wzory grilla od Prior Design

Co ciekawe, od razu zaprezentowano dwa warianty. Pierwszy z nich bezpośrednio nawiązuje do poprzedniej generacji oraz stylistyki BMW serii 8. Drugi wariant jest nieco bardziej charakterny stylistycznie. Dwuczęściowy grill ma bardzo ciekawy kształt i świetnie komponuje się z wlotami w zderzakach.

BMW M4 2021 Prior Design grill
BMW M4 2021 – drugi wariant grilla od Prior Design

Mamy przeczucie, że właśnie ta druga konfiguracja będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Póki co nie wiadomo jednak, jaka będzie cena modyfikacji. Niewykluczone, że niebawem w ślady Prior Design pójdą kolejne firmy tuningowe.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ścieżki rowerowe w Norwegii

Oto jak Norwegowie szanują ścieżki rowerowe

SSC Tuatara - kontrowersje wokół rekordu prędkości

Nowy rekord! Ponad 500 km/h za kierownicą hiperauta. Gdyby nie wiatr, byłoby szybciej