w

Jaki będzie nowy Mercedes-AMG A 45?

Aktualnie oferowana Klasa A podbija światowe rynki. Świetne wyniki sprzedaży to zasługa nie tylko atrakcyjnej sylwetki i porządnego wykonania, ale także mnogości wersji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dla fanów mocnych wrażeń przygotowano oczywiście odmianę A 45.

mercedes-amg_a_45_amg_2015_4

Niemiecki kompakt wkrótce doczeka się jednak następcy. To oczywiście zaowocuje nową interpretacją topowego wariantu. Jaki więc będzie kolejny Mercedes-AMG A 45? Szczegóły nie są jeszcze znane, ale wstępna odpowiedź jest prosta: będzie mocniejszy i szybszy. Plotki mówią o 400 KM wyciśniętych z 2-litrowego silnika, napędzie 4MATIC, przeprojektowanym zawieszeniu i jeszcze wydajniejszych układach kierowniczym dolotowym oraz wydechowym. Aktualnie oferowany hot hatch jest na rynku dopiero trzy lata, ale praca nad takimi wersjami nie należy do najprostszych, dlatego niemieccy inżynierowie biorą się za robotę już teraz. I bardzo dobrze! My już nie możemy się doczekać.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chevrolet pobił rekord prędkości aut elektrycznych!

Znamy jedno z ulubionych aut Clarksona!