w

Znamy jedno z ulubionych aut Clarksona!

Jeremy Clarkson to jeden z nielicznych dziennikarzy motoryzacyjnych na tej planecie, którego zdania są zapamiętywane przez ogromną rzeszę fanów motoryzacji.

bmw_m2_2015_1

Kiedyś stwierdził on, że BMW M2 jest po prostu budżetową wersją modelu M4. To zdanie okazało się jednak krzywdzące dla samego auta, o czym przekonał się Clarkson zza jego kierownicy. Po przejażdżce niewielkim, bawarskim coupe w topowej wersji bezapelacyjnie stwierdził, że to świetny samochód, który potrafi dać mnóstwo frajdy z jazdy. Co zaskakujące, oznajmił, iż jest to najlepsza M-ka jaką kiedykolwiek prowadził. A każdy z nas wie, że było ich naprawdę wiele… To pokazuje kunszt inżynierów z Monachium. Pod względem mocy M2 wcale nie jest wyjątkowe, bo generuje 365 KM, ale jego podwozie, genialny układ kierowniczy i pozostałe podzespoły sprawiają, że trudno z własnej woli chcieć przestać prowadzić ten samochód.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jaki będzie nowy Mercedes-AMG A 45?

Replika Ferrari F40 w cenie Focusa RS