w

Alfa Romeo Giulia 2025. Tak może wyglądać nowa generacja kultowego modelu

Alfa Romeo Giulia Sugar Design
Alfa Romeo Giulia 2025. Tak może wyglądać nowa generacja kultowego modelu

Włoska marka należy teraz do koncernu Stellantis, co oznacza większy zakres nowoczesnych technologii i rozwiązań. Pozostaje mieć nadzieję, że zostaną one wykorzystane we właściwy sposób i modele utrzymają swój indywidualny charakter.

Jednym z kluczowych samochodów jest oczywiście Alfa Romeo Giulia. Aktualnie oferowana generacja ma już duży bagaż rynkowych doświadczeń, ale raczej nie należy spodziewać się szybkiego debiutu nowego wcielenia.

Postanowiliśmy jednak wybiec nieco w przyszłość, by wyobrazić sobie, jak może wyglądać Alfa Romeo Giulia 2025. Natrafiliśmy na projekt, który wykonał niezależny grafik funkcjonujący pod pseudonimem „Sugar Design”.

Alfa Romeo Giulia 2025
Tylna część nadwozia świetnie nawiązuje do linii klasycznych modeli Alfa Romeo

Efekt jego pracy jest ciekawy. Nadwozie wykorzystuje mieszankę cech Alfy Romeo przy zaszczepieniu aktualnie obowiązującego nurtu stylistycznego, który został zaprezentowany w modelu Tonale.

Front zdobią wąskie reflektory sąsiadujące z charakterystycznym, trójkątnym grillem. Z tyłu dominują natomiast minimalistyczne lampy biegnące aż do logo producenta. Bardzo elegancko wygląda klapa bagażnika, która nawiązuje do zabytkowych modeli włoskiej marki.

 

Jedyne, co budzi nasze wątpliwości to zlikwidowanie tylnych klamek przy zastosowaniu tych klasycznych z przodu. Wygląda to niespójnie. Pamiętajmy jednak, że to tylko grafika. Aczkolwiek warto podkreślić, że niektórym artystom udaje się „odgadnąć” kierunek stylistów.

Alfa Romeo Giulia 2025 na pewno otrzyma zelektryfikowane układy napędowe. Podejrzewamy, że będzie dzielić podzespoły z nowym Peugeotem 508. Premiera jest jednak jeszcze tak odległa, że nie wyznaczono przybliżonej daty. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policyjny Mercedes

Policjanci jeżdżą gratem? Okazuje się, że to popularny nieoznakowany radiowóz

Kia Sportage

Ranking najczęściej wybieranych nowych aut w Polsce. Dominują modele azjatyckie!