w

Zmarł Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Skasował kilka bryk - żadnej nie żałował. Dziś zmarł Krzysztof Krawczyk

Świat muzyki pogrążył się w żałobie. Menadżer znanego piosenkarza poinformował o jego śmierci.

Krzysztof Krawczyk był jednym z najbardziej znanych artystów muzyki popularnej. Urodził się w 1946 roku w Katowicach. Jego barytonowy głos był znany na całym świecie. Był autorem licznych hitów, które do dziś grane są w rozgłośniach radiowych.

W jednym z utworów śpiewał: „Skasowałem kilka bryk. Nie żałuję dziś”. Ten fragment jest swego rodzaju esencją jego życia. Polski artysta nie stronił od odważnych i ryzykownych decyzji, które wpłynęły na jego losy – zarówno prywatne, jak i zawodowe. Słynął z zamiłowania do samochodów. W ostatnim czasie wystawiono na sprzedaż Mercedesa Sprintera, którym jeździł na koncerty.

Mimo wieku, starał się często występować. Dwa dni temu wyszedł ze szpitala i podał krzepiące wieści do mediów. Niestety, dziś w social mediach pojawiła się informacja na temat jego śmierci. Krzysztof Krawczyk miał 74 lata.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW E60 z grillem od M3 G80

BMW Serii 5 (E60) z wielkim grillem od M3 G80. Odwrócenie trendu?

Najdroższe BMW M5 E39

BMW M5 E39 sprzedane za horrendalną kwotę. Kogoś trochę poniosło