w

Volvo planuje nowe modele w wersji Polestar

Po sukcesie mocnych modeli S60/V60 szwedzki producent chce pójść za ciosem. Które z modeli już niedługo zobaczymy w charakterystycznym niebieskim kolorze?

Volvo_Polestar

 

Chociaż ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, to najprawdopodobniej znaczek Polestar przywdzieją modele V40 oraz XC60. O ile plotki o wprowadzeniu ostrej wersji V40-tki znane są już od dłuższego czasu, to pomysł na stworzenie sportowego crossovera  jest zupełnie nowy. Jak tłumaczą przedstawiciele firmy, wynika to z prób dostosowania się do najnowszych rynkowych potrzeb. W obu przypadkach możemy spodziewać się agresywnego pakietu stylistycznego, sportowo zestrojonego zawieszenia i świetnego układu hamulcowego. Volvo planuje wyposażyć swoje nowe modele w mocne, turbodoładowane silniki czterocylindrowe, prawdopodobnie generujące moc w granicach 250-280 KM. Czekamy z niecierpliwością!

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Debiut Subaru WRX S4

Nietypowa zapowiedź Land Rovera Discovery Sport