w

Usłyszeli hałas dobiegający z bagażnika: znaleźli w nim dwóch uchodźców (wideo)

Usłyszeli hałas dobiegający z bagażnika: znaleźli w nim dwóch uchodźców (wideo)
Uchodźcy w bagażniku dachowym

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i miłych chwil. Już sama podróż w wybrane miejsce jest zazwyczaj bardzo fajnym doświadczeniem, z którym wiąże się wiele wspomnień.

Ta rodzina będzie miała naprawdę mnóstwo do opowiadania. Doświadczyła bowiem czegoś, co trudno nazwać typową, letnią historią. Wszystko zaczęło się od hałasów, które  wydobywały się z bagażnika dachowego. W pewnym momencie „trumna” otworzyła się sama i oczom całej rodziny ukazali się dwaj czarnoskórzy mężczyźni.

Byli to uchodźcy, którzy chcieli wykorzystać Anglików, by sprawnie przejechać przez granicę. Po ich odkryciu okazało się, że zrobili sobie miejsce kosztem innych bagaży. Niestety, podróżni byli w szoku i nie wezwali od razu właściwych służb (nie zdecydowali się też na samodzielnie zatrzymanie), a sprawcy całego zamieszania oddalili się w bliżej nieznanym kierunku.

https://www.youtube.com/watch?v=CRkvGC413hc&feature=emb_title

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potężne zderzenie przed skrzyżowaniem: część Tesli została wyrwana (wideo)

Gdy chcesz zaszpanować na zlocie swoim starym Smartem… (wideo)