w

Ucieczka zakończona „nurkowaniem” w rzece: Przestępca przebił barierę nieczynnego mostu (wideo)

Pościg zakończony w rzece
Ucieczka zakończona "nurkowaniem" w rzece: Przestępca przebił barierę nieczynnego mostu (wideo)

Polscy scenarzyści filmów akcji mogą czerpać inspiracje z rodzimych dróg. Choć do pościgów dochodzi stosunkowo rzadko, bywają one brawurowe.

Ta sytuacja jest świetnym tego przykładem. Wszystko zaczęło się od zlekceważenia poleceń policjantów, którzy chcieli zatrzymać do kontroli japońskiego SUV-a. Użytkownik samochodu nie zamierzał się zatrzymać. Wręcz przeciwnie – przyspieszył. Szybko okazało się, że Mazda CX-5 została skradziona na terenie Niemiec. Pościg trwał dalej.

Kaskaderski zwrot akcji

Uciekinier najpewniej nie znał dróg, po których się przemieszczał. W pewnym momencie dojechał do miejscowości Świerkocin i przebił barierę nieczynnego mostu. Szybko okazało się, że była to zła decyzja.

Samochód wzbił się w powietrze, a następnie wpadł do rzeki. Mężczyzna poddał się bez konieczności użycia siły. Zarzucono mu paserstwo i niezatrzymanie do kontroli. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

COTY 2021 final

Europejski tytuł Car Of The Year 2021 przyznany: Laureatem ponownie auto segmentu B!

Bagażniki kombi segmentu D

Pojemność bagażników w nowych kombi klasy średniej: Różnice sięgają 160 litrów!