w

Trudno w to uwierzyć, ale kierowca tego Maserati przeżył wypadek

Fatalny wypadek Maserati Levante
Trudno w to uwierzyć, ale kierowca tego Maserati przeżył wypadek

Niektóre wypadki wyglądają tak tragicznie, że nie nadają żadnej nadziei. Zdarzają się jednak sytuacje, które można traktować jak coś w rodzaju drogowego cudu.

I chyba właśnie z taką historią mamy tutaj do czynienia. Jak już wynika z samego tytułu, kierowca tego Maserati przeżył wypadek, choć absolutnie nic na głównym zdjęciu na to nie wskazuje. Zacznijmy jednak od okoliczności całego zdarzenia.

Policja w Oakland próbowała zatrzymać użytkownika białego Maserati Levante. Niestety, kierowca białego SUV-a nie zamierzał stosować się do poleceń funkcjonariuszy. Zamiast zwolnić, przyspieszył do około 160 km/h i zaczął uciekać.

Pościg trwał krótko i skończył się na terenie Los Angeles. Uciekający 32-latek zjechał z głównej drogi i zamiast jechać prosto, skręcił w lewo. W wyniku tego zjechał z rampy, a następnie pokonał nasyp i zderzył się z dolną częścią konstrukcji autostrady.

Co ciekawe, sprawca i jednocześnie jedyny poszkodowany był przytomny, choć skarżył się na bóle, dlatego został przetransportowany do szpitala. Zostanie oczywiście postawiony w stan oskarżenia. Jego samochód trafi natomiast na złomowisko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CHP Oakland (@oaklandchp)

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jakie wycieraczki samochodowe kupić

Wycieraczki: mały element o kluczowym znaczeniu

Alfa Romeo Giulia GTAm 2021

Alfa Romeo Giulia GTAm 2021 w towarzystwie kierowców F1