w

Szaleniec na masce i kierowca TIR-a próbujący go zrzucić (wideo)

Szaleniec na masce
Szaleniec na masce i kierowca TIR-a próbujący go zrzucić (wideo)

Nieprzewidywalność to jeden z największych wrogów ruchu drogowego. Nawet ostrożność i pełne skupienie nie gwarantują spokojnej oraz bezpiecznej jazdy

Istnieje wiele przykładów, które udowadniają, że nie można być przygotowanym na wszystko i czasami trudno o prawidłową reakcję. Kolejny z nich pochodzi najpewniej ze Stanów Zjednoczonych. Pewien kierowca poruszający się po drogach Florydy, zatrzymał swój pojazd i zaczął biegać po zatłoczonej autostradzie.

Potem wszedł na maskę ciężarówki i zaczął uderzać w nią metalowym przedmiotem. To oczywiście nie spodobało się truckerowi, który nie zamierzał wychodzić z szoferki. Zamiast tego ruszył przed siebie i zaczął gwałtownie skręcać, próbując zrzucić napastnika.

Policjanci, którzy najszybciej przybyli na miejsce zdjęli sprawcę z TIR-a, a następnie został on przewieziony do szpitala na obserwacje. Teraz może spodziewać się surowej kary za zniszczenie czyjegoś mienia i tworzenie zagrożenia.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford Bronco hitem sprzedaży

Ford Bronco hitem sprzedaży już na starcie. Zobacz, jak wygląda wśród innych terenówek (wideo)

Oto najtańsze auta elektryczne w USA. Ile kosztują?