w

Summer Cars Party 2014

W dniach 6-7 września lotnisko sportowe Katowice-Muchowiec kolejny raz stanie się miejscem największej imprezy motoryzacyjno-muzycznej w kraju i jednej z największych w tej części Europy. VIII edycja Summer Cars Party to wielki festiwal motoryzacyjnych atrakcji, emocji i rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

 

Podczas SCP 2014 na wszystkich uczestników będzie czekać szereg kultowych, znanych z poprzednich lat atrakcji, jak i zupełnie nowe, zaskakujące formy motoryzacyjnej rozrywki. Wśród nich znajdą się m.in. specjalna Strefa Dakar, w której będzie można nie tylko podziwiać maszyny startujące w najtrudniejszym rajdzie świata, ale też spotkać zawodników Lotto Rally Teamu ? Krzysztofa Hołowczyca oraz Martina Kaczmarskiego. Ponadto niezależnie od strefy odbędą się ekstremalne zawody off-road ? w tym celu cześć lotniska zostanie zamieniona w wymagający, błotnisty tor. Na płycie lotniska tradycyjnie zostaną rozegrane wyścigi na ? mili, nie zabraknie też niezwykle efektownych popisów w wykonaniu najlepszych ekip drifterskich w kraju. Miłośników samochodowej demolki z pewnością przyciągnie Wrak Race Cup ? dyscyplina, która cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Na SCP tradycyjnie nie może zabraknąć strefy Dream Cars, gdzie będzie można z bliska przyjrzeć się najszybszym, najdroższym i najbardziej ekstrawaganckim samochodom świata oraz widowiskowych pokazów Freestyle Motocross.

 

Nowością tegorocznej edycji będą występy jednej z najlepszych ekip kaskaderskich w Europie ? Flott Cascaders Team, znanej ze współpracy przy tworzeniu największych Hollywoodzkich produkcji. Specjalnie dla fanów maszyn większego kalibru powstała Strefa Truck, w której znajdziemy nie tylko największe maszyny z całego świata, ale też pojazdy tuningowane oraz startujące w różnych formach motorsportu. W ramach strefy widzowie będą mieli okazje spotkać się i zamienić słowo m.in. z Trucking Girl ? Iwoną Blecharczyk, oraz Andrzejem Świgostem i Józefem Cabałą.

summer_cars_party_2014_2

Nie zabraknie klubów motoryzacyjnych z całego świata i ogromnej ilości tuningowanych samochodów, zawodów Car Audio, motoryzacyjnych klasyków z kraju i zagranicy, oszałamiających pokazów Monster Truck, szayowozów a nawet strefy militarnej! To wszystko sprawia, że dla miłośników wszelakiej motoryzacji SCP 2014 jest pozycją obowiązkową!

 

Podczas Summer Cars Party 2014 odbędą się także koncerty największych światowych gwiazd muzyki elektronicznej i house?owej ? zagrają m.in. DJ Quicksilver Adam De Great, C-Bool, neeVald oraz najlepsi DJ z całego Śląska. Fenomenalna zabawa w rytm największych hitów gwarantowana!

 

Oprócz wszelkich motoryzacyjno-muzycznych atrakcji organizatorzy przewidzieli szereg dodatkowych atrakcji, a wśród nich m.in. możliwość oddania skoku na bungee oraz odwiedzin w wesołym miasteczku o powierzchni 4000m2 ? to wszystko zapewni maksimum dobrej zabawy dla wszystkich gości!

 

Pamiętajcie – 6-7 września 2014 ? Katowice, Lotnisko Muchowiec! Jeżeli w twoich żyłach płynie benzyna ? nie możesz tego przegapić. Zapraszamy!

 

Więcej informacji i możliwość zamówienia biletów na www.summercarsparty.pl

 

Źródło: Summer Cars Party

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Honda rezygunuje z następców dwóch modeli

Silnik 1.7 CDTI / DTI / DI / TD / D (GM) – problemy, awarie, historia, eksploatacja