w

Pszczyna: Uderzenie w busa i potrącenie dwóch osób (Video)

Czasem los płata nam figle w złym miejscu i o złym czasie. Dobrym tego przykładem może być zepsucie auta lub stłuczka, która wymusza zjechanie na pobocze i zaczekanie na odpowiednie służby.

To oczywiście bywa kosztowne. Niekiedy sprawę będzie trzeba wyjaśniać godzinę, a na dodatek zapłacić mandat. Na poniższym nagraniu widać, że udało się uniknąć spotkania z policją, co może oznaczać usterkę samochodu. Wydarzyło się jednak coś znacznie gorszego i bardziej niebezpiecznego…

Pewien kierowca najprawdopodobniej zagapił się i nie zauważył stojącego na drodze busa (na światłach awaryjnych, rzecz jasna). Doszło więc do potężnego uderzenia, które przestawiło pojazd. Niestety, przed nim stało dwóch mężczyzn, którzy chwilę po zderzeniu zostali potrąceni. Widok bezwiednie lecącego ciała pokazuje, jaka siła działa nawet przy niedużej prędkości. Na szczęście nikt nie zginął. Zobaczcie to (po lewej stronie obrazu):

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozpędzone Audi R8 wjeżdża pod SUV-a (Video)

Przeciążony dźwig wywraca się na bok (Video)