w

Pasja do motocykli nie ma granic wieku. Pani „Szkieletka” jest tego dowodem (wideo)

Szkielet jadący na motocyklu
Pasja do motocykli nie ma granic wieku. Pani "Szkieletka" jest tego dowodem (wideo)

Kalendarzowa wiosna już nadeszła. Pierwsze naprawdę ciepłe dni dopiero przed nami, dlatego należy spodziewać się większej liczby jednośladów na drogach.

Pasja do motocykli może mieć różne oblicza. Niektórzy podchodzą do niej bardzo poważnie. Inni są wyraźniej zdystansowani. Wśród zwolenników tych maszyn znajdziemy członków klubów, ale też zwykłych użytkowników, którzy po prostu lubią podróż na dwóch kółkach.

Żartobliwe podejście do jazdy również się zdarza. Zazwyczaj nie chodzi o nieprzestrzeganie norm bezpieczeństwa, tylko o przyzdabianie motocykli. Nierzadko mają one nietypowe malowania, ciekawe dekory i różne rozwiązania, których próżno szukać w seryjnych modelach.

Ten mężczyzna postanowił podnieść poprzeczkę i zdecydował się na podróż ze szkieletem. A raczej „szkieletką”, bo jak widać po stroju (czerwona chusta, wysokie obcasy) to na pewno kobieta. Nie udzieliła wywiadu, dlatego nie wiadomo, przy zaliczyła przejażdżkę do udanych. Na pewno jej trochę wiało…

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes-Benz EQS wnętrze

Mercedes-Benz EQS 2022: kokpit to jeden wielki wyświetlacz (wideo)

Narkoman na skrzyżowaniu

Mężczyzna „po pigułach” biegał w kółko na skrzyżowaniu. W końcu wpadł na jeszcze głupszy pomysł (wideo)