w

Nowe Renault Megane RS – tak może wyglądać

Niezależny projektant i grafik, Monholo Oumar, zaprezentował wizualizację, na której znajduje się jego własna interpretacja najnowszej generacji Megane RS.

renault_megane_rs_trophy_noofficial_2016_2

Według nas to bardzo trafiony projekt, który może bardzo przypominać seryjne Renault Megane RS, które powinno zadebiutować niebawem. Stylista wykorzystał wszystkie trendy designerskie, jakie aktualnie znajdziemy w autach usportowionych francuskiej marki, ale warto zaznaczyć, że nie przeszarżował. Żółty, charakterystyczny lakier świetnie pasuje do ciemnych, 5-ramiennych felg aluminiowych. W oczy rzucają się także diodowe światła do jazdy dziennej umieszczone w zderzaku, czarny grill, logo producenta oraz listwa z włókna węglowego. Z tyłu znajdziemy natomiast zderzak zintegrowany z dyfuzorem i dwiema końcówkami wydechu, a także przyciemnione wypełnienia lamp. Z kolei wnętrze zyskało kubełkowe fotele Recaro. Nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby właśnie tak prezentowało się najnowsze wcielenie francuskiego hot hatcha!

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes-Benz E-Class Coupe All-Terrain – projekt niezależnego stylisty

C3 WRC 2017 w barwach Citroen Total Abu Dhabi WRT