w

Nowe modele Mitsubishi

Kei cary znamy jako samochody rodem z Japonii. Dla wielu Europejczyków (o mieszkańcach Ameryki nie wspomnę…) wydają się co najmniej dziwne ? są malutkie, skromne, napędzane słabymi jednostkami, a mimo to wykorzystuje się je do przeróżnych celów (kei cary to również furgonetki i półciężarówki).

 

Jednakże japoński rynek jest na tyle interesujący, że grono producentów pragnących dorzucić do niego swoje przysłowiowe trzy grosze wciąż się powiększa. Najnowszymi znanymi nam propozycjami dla japońskich kierowców są dwa modele od Mitsubishi, które zostaną zaprezentowane w przyszłym roku ? eK Space i eK Custom.

 

Niech nikogo nie zmyli ich prostota ? te samochody skromne pozostaną tylko z zewnątrz. W środku za wygodę podróżujących będzie odpowiadała ?elektryka?, a projektanci obu modeli nie zapomnieli o jakże popularnej nawigacji GPS, która współczesnym samochodom dodaje praktyczności.

 

Autor: Miłosz Bagiński
Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowa wersja nadwoziowa Rapida

Peugeot 2008 1,2 VTi Allure – crossover po francusku