w

Nowe Audi A7 Sportback – debiut za kilkadziesiąt godzin!

Audi podgrzewa atmosferę wokół debiutu kolejnej generacji znanego i lubianego czterodrzwiowego coupe. Czego można się spodziewać?

Nowe A8 pokazało drogę ewolucji i wydaje się, że A7 pójdzie w jego ślady. Jestem więc niemal pewien, że stylistyka zostanie unowocześniona, ale charakterystyczna linia i detale będą miały zbliżoną formę. Spodziewam się też połączenia tylnych lamp ledową listwą (jak we flagowej limuzynie). Wnętrze z pewnością otrzyma więcej szlachetnych materiałów i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Duże prawdopodobieństwo, że większość funkcji multimedialnych będzie obsługiwana za pomocą tzw. dotyku, choć z pewnością nie zabraknie systemu rozpoznającego gesty.

Światowa premiera nowego A7 nastąpi już jutro (19.10 – czwartek) o godzinie 19:00. Właśnie wtedy media otrzymają podstawowe informacje i zdjęcia. Trzymajcie rękę na pulsie!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes-AMG G 63 Posaidon

Zadbane BMW E30 323i wystawione na sprzedaż za grube pieniądze