w

Nowe Audi A5

W weekend Audi przedstawiło kolejną generację modelu A5/S5.

audi_a5_2017_10

Audi ceni sobie konserwatywną elegancję, dlatego zmiany są ewolucyjne, a nie rewolucyjne. Jak można się domyślać, coupe klasy średniej upodobniło się do najnowszego A4. Z przodu dominują ostrzej narysowane reflektory i grill o bardziej wyrazistym kształcie. Tylna część karoserii to natomiast ładniejsze lampy i masywny zderzak. Z kolei profil nowego A5 zdradza inaczej poprowadzoną linię szyb. Warto też dodać, że lusterka wylądowały na drzwiach.

audi_s5_2017_3

Wewnątrz znajdziemy kokpit pochodzący oczywiście z Audi A4. Możemy więc liczyć na bardzo dobre materiały i takie samo spasowanie. Nie brakuje też nowoczesnej technologii, ładnych detali i dbałości o komfort. Jeśli chodzi o bagażnik to powiększył się o 10 litrów. Bardziej cieszy jednak zmniejszenie masy średnio o 60 kg. Podsumowując, nowe A5 podoba nam się znacznie bardziej niż poprzednie wcielenie. Ładniejsze, lepiej wykonane, nowocześniejsze i miejmy nadzieję, że jeszcze skuteczniejsze na drodze.

 

Źródło: Audi

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Moto Forszmak Party 2016

Volkswagen Up GTI może trafić do produkcji