w

Napastnik Juventusu postanowił uczcić swojego setnego gola. Kupił supersamochód!

Dybala car
Napastnik Juventusu postanowił uczcić swojego setnego gola. Kupił supersamochód!

Paulo Dybala to jeden z najbardziej utalentowanych argentyńskich zawodników urodzonych w latach 90. Dziś jest nie tylko reprezentantem swojego kraju, ale też graczem włoskiego zespołu.

28-letni napastnik Juventusu ma polsko-włoskie pochodzenie. Jego dziadek był Polakiem, który wyemigrował do Argentyny. Po rozpoczęciu gry w Europie, Dybala otrzymał obywatelstwa włoskie i polskie.

W maju zdobył swoją setną bramkę dla drużyny z Turynu. Postanowił to uczcić nie tylko na boisku, ale też poza nim. Wśród sposobów celebracji było nabycie nowego samochodu. Jak można się domyślać, wybór padł na sportową maszynę.

Dybala Lamborghini
Wybór padł na Lamborghini Aventador S Roadster

Paulo Dybala kupił Lamborghini Aventador S Roadster. To wyjątkowe, włoskie superauto posiada jednostkę V12, która potrafi generować 730 koni mechanicznych. Dzięki tej wartości, Aventador rozwija setkę w około 3 sekundy.

Argentyńczyk postawił na żółty egzemplarz z czarnym wnętrzem, co oznacza, że jest zwolennikiem klasycznych połączeń Lamborghini. Pozostaje życzyć mu udanych i bezpiecznych kilometrów oraz kolejnych ważnych goli!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Smart SUV Electric

Smart zapowiada SUV-a. Ma być „cool and sexy”

Lando Norris McLaren

Lando Norris z multi-kontraktem. Brytyjczyk przedłużył współpracę z McLarenem