w

Misiek Koterski zakładający kask: „Rola Kubicy jest mi pisana” (wideo)

Koterski w kasku Kubicy
Misiek Koterski zakładający kask: "Rola Kubicy jest mi pisana" (wideo)

Kanał Sportowy wyrósł na jedno z najbardziej wartościowych źródeł YouTube w Polsce.

Nazwa sugeruje konkretną tematykę, ale misja tego tworu jest szersza i obejmuje też inne dziedziny – od nauki po kulturę. Dzięki temu skupia wokół siebie bardzo dużą i zaangażowaną widownię. Ostatnim gościem w programie „Hejt Park” był Misiek Koterski, który został zaproszony w związku z główną rolą w filmie o Edwardzie Gierku.

Rozmowę poprowadził Michał Pol, który wydobył z aktora wiele cennych, nieznanych dotąd informacji. Nie ma wątpliwości, że wizerunek „młodego Koterskiego” wyraźnie ocieplił się po wizycie w Kanale Sportowym.

Koterski jako Kubica?

Bardzo częstym punktem tego programu jest próba założenia kasku Roberta Kubicy. W przypadku Miśka Koterskiego jest to o tyle ciekawe, że pełni on rolę „memowego sobowtóra” jednego z najlepszych kierowców w historii naszego kraju.

Misiek Koterski - kask Kubicy
Nie było łatwo, ale kask Roberta Kubicy znalazł się na głowie Miśka Koterskiego, screen: Kanał Sportowy

„Jeśli wejdzie, to rola Kubicy jest mi pisana” – stwierdził Koterski w kontekście kasku. Nie jest tajemnicą, że większość osób nie radzi sobie z jego włożeniem. Chodzi oczywiście o rozmiar.

Czy Misiek Koterski miałby rzeczywiście szanse na główną rolę w filmie o Robercie Kubicy? Głosy mają podobne, pochodzenie także, ale… Wydaje się, że historia pierwszego polskiego kierowcy F1 jest tak niezwykła, że powinni zająć się nią najwięksi producenci filmowi tej planety.

Podejrzewamy, że w Polsce nie udałoby się nawet zdobyć budżetu, który pozwoliłby na realizację filmu rzetelnie przedstawiającego niesamowitą karierę Polaka.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rzucanie lodem w jadące auta

Małolaty rzucały bryłami lodu w auto. Mogły doprowadzić do tragedii (wideo)

Nieudana próba kradzieży

Dwaj Ukraińcy chcieli ukraść paliwo. Dostali gazem po oczach. Nie mieli nawet grosza (wideo)