w

Mamed Khalidov sprzedał swoje auto i kupił nowe – jakie?

Mamed Khalidov to gwiazda polskiego MMA i jeden z najbardziej wszechstronnych zawodników, którzy walczą w oktagonie. Cieszy się on ogromną popularnością, nie tylko wśród fanów mieszanych sztuk walki.

Sportowiec pochodzenia czeczeńskiego, jak wielu sobie podobnych, bardzo lubi mocne samochody. Właśnie dlatego przez jakiś czas jeździł Audi RS7 w szarym, pastelowym lakierze. Jego egzemplarz został podkręcony do 750 KM, co w połączeniu z napędem quattro gwarantuje świetne osiągi. W sieci pojawiło się właśnie ogłoszenie na temat sprzedaży tej sztuki. Warto dodać, że wyróżnia ją nie tylko moc, ale i skromny przebieg (13 tysięcy kilometrów).

Teraz Khalidov przesiadł się do zupełnie innego auta. Wybór padł na BMW X6 M50d, które ma pod maską 6-cylindrowego diesla generującego 381 KM i 750 Nm.

Źródło: ECI Serwis/SalonSamochodowy

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 luksusowych modeli pod postacią aut miejskich

Jeszcze więcej emocji z jazdy ? poznaj produkty, dzięki którym poczujesz się jak kierowca F1!