w

Lexus NX 2018 – lifting

Japońska marka premium odświeżyła swojego popularnego SUV-a i przyjechała z nim do Frankfurtu. Zmiany są oczywiście kosmetyczne.

NX, bo właśnie ten model mamy na myśli, posiada teraz reflektory z ciemnym wypełnieniem, przeprojektowany grill, nowe światła przeciwmgłowe, klosze tylnych lamp oraz chromowane uzupełnienia. I większe modyfikacje nie były potrzebne, bo ten Lexus wciąż prezentuje się bardzo świeżo. Niewykluczone, że producent uzupełni paletę lakierów karoserii.

Z kolei w kabinie zagościł 10,3-calowy ekran multimedialny, który pracuje lepiej niż poprzednik. Nie zabraknie także jeszcze lepszych materiałów wykończeniowych i większego zegarka na konsoli centralnej. Poza tym, wciąż można liczyć na niezłą ergonomię i bardzo ciekawą stylistykę. Wkrótce auto powinno trafić do salonów.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Silnik 2.2 dCi (Renault) – opinie, problemy, awarie, eksploatacja

Volvo XC40 – wyciekły pierwsze zdjęcia!