w

Celowo wjeżdża quadem do basenu i… zaczyna popisy (Video)

Niektóre imprezy wnoszą rozrywkę na inny, często dziwny poziom. Świetnym tego przykładem jest domówka, która odbyła się na Florydzie (Stany Zjednoczone).

Pewien śmiałek z piwem w ręku postanowił wjechać swoim quadem marki Can-Am (znaną m.in. z trójkołowców) do… przydomowego basenu. Pomysł dość… Nie bądźmy poprawni politycznie – po prostu idiotyczny. Okazuje się jednak, że kanadyjska firma produkuje głupoto-odporne pojazdy…

Amerykański imprezowicz rzeczywiście wjechał do wody, gdzie quad unosił się nad powierzchnią. Mimo tego, silnik nie zgasł. Potem zaczęły się popisy z unoszonymi do góry kołami. Problem pojawił się dopiero wtedy, gdy kreatywny Pan postanowił wyjechać. Samodzielnie nie udało mu się tego dokonać – raz nawet spadł. Dopiero pomoc kolegów zaowocowała „sukcesem”. Zobaczcie sami:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Unika uderzenia w pieszego, ale wpada w poślizg (Video)

Lexus NX 2018 – lifting