w

Lexus IS 2021 – oficjalna zapowiedź

Gama modelowa Lexusa jest coraz bardziej doświadczona rynkowo. To oznacza, że czeka nas wiele nowości. Już w tym miesiącu zadebiutuje nowa generacja IS-a.

Czego możemy się spodziewać? Rewolucji designu. Aktualna generacja japońskiego przedstawiciela segmentu D to najbardziej powściągliwe stylistycznie auto w ofercie tego producenta. Oficjalny teaser zdradza, że teraz będzie nieco inaczej. Na zdjęciu można dostrzec wyraźnie zaznaczone błotniki, które dodadzą sylwetce muskularności. W oczy rzuca się także pas świetlny biegnący przez całą szerokość klapy bagażnika. Przód nie został ujawniony w żadnym stopniu, ale z pewnością otrzyma grill w kształcie klepsydry w nieco zmodyfikowanej formie. W gamie na pewno nie zabraknie hybryd.

Kiedy nastąpi premiera w sieci? Lexus zdradził, że już 9 czerwca. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość do przyszłego tygodnia, chyba że wcześniej dojdzie do wycieku. Trzymajcie rączki na pulsie.

https://www.facebook.com/lexus/photos/gm.251122296205379/10158656966728534/?type=3&theater

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdeterminowana kobieta i zdejmowanie kołpaków (Video)

Hyundai Santa Fe Carlex Design