w

Lamborghini Urus – znamy datę premiery

SUV-y to aktualnie najprężniej rozwijający się gatunek samochodów na naszej planecie. Właśnie dlatego nawet marki ze sportową tradycją uzupełniają swoje gamy tego typu modelami.

Wszystko zaczęło się od Porsche i debiutu Cayenne. Teraz nadszedł czas na Lamborghini i Urusa. To oczywiście pierwszy SUV w historii marki i mamy przeczucie, że nie ostatni. Jak można się domyślać, bliżej mu będzie do szybkiego pokonywania zakrętów, aniżeli jazdy po bezdrożach. Tak czy inaczej, Urus, bo taką nosi nazwę, zapowiada się obiecująco. Co istotne, jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Władze włoskiej firmy zdradziły nawet dokładny dzień – 4 grudnia. Właśnie wtedy świat pozna produkcyjną wersję tego modelu i będzie można poznać ją bliżej niż dotychczas. Wyczuwamy pokaźny zastrzyk gotówki na konto Lamborghini…

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW X6 Manhart 2017

Audi Elaine Concept oficjalnie