w

Koparka zatopiona w błocie: Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Koparka w błocie
Koparka zatopiona w błocie: Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Roboty budowlane bardzo często wymagają użycia ciężkiego sprzętu. W niektórych przypadkach przydaje się koparka.

Jej wykorzystanie ułatwia pracę i przyspiesza wiele procesów wykonawczych. Czasem jednak nawet taka maszyna może mieć problemy. Pozostawienie jej na grząskim gruncie w połączeniu z opadami deszczu może spowodować zapadnięcie.

Koparka w błocie

Tak też było tym razem. Koparka zapadła się na tyle głęboko, że z ziemi wystawała jedynie część kabiny. Wyciągnięcie jej to naprawdę bardzo duże wyzwanie, które wymaga użycia kolejnego ciężkiego sprzętu. W akcję były zaangażowane dwie kolejne maszyny na gąsienicach. Oprócz nich użyte zostały liny i drewniane kłody.

Wydaje się, że cała akcja nie była w pełni skuteczna. Duże prawdopodobieństwo, że kłody, które miały pomóc osunęły się i utrudniły wyjazd. Mamy jednak nadzieję, że w końcu udało się „wygrać” z naturą i wkrótce do sieci trafi druga część materiału.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SsangYong Rexton 2021

SsangYong Rexton (2021) po liftingu: Nowy design, mocniejszy silnik

Toyota C-HR wiejski tuning

Gdy tuning wjedzie za mocno: Najbrzydsza Toyota C-HR na tej planecie