w

Klient wyrzucił przez okno butelkę. Taksówkarz ją podniósł i wyrzucił klienta (wideo)

Klient wyrzucił przez okno butelkę. Taksówkarz ją podniósł i wyrzucił klienta (wideo)

Rosjanie słyną z kreatywnych pomysłów i bardzo śmiałych zachowań, czego przykład znajduje się na poniższym nagraniu.

Zator drogowy, samochody w rzędzie – sytuacja dość częsta i absolutnie oczywista. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że za chwilę dojdzie do sceny, która może być inspiracją dla scenarzystów, a jednocześnie jest przestrogą dla mniej kulturalnych osób.

Pasażer taksówki w pewnym momencie postanowił wyrzucić przez okno szklaną butelkę. Nie da się tego w żaden sposób usprawiedliwić. To zwykły przejaw chamstwa i braku szacunku dla środowiska.

Śmiała reakcja taksówkarza

Kierowca nie zamierzał jednak tego tak zostawić. Włączył światła awaryjne, wyszedł z kabiny, przeprosił jadącego za nim uczestnika ruchu, podniósł butelkę i… wtedy się zaczęło. Otworzył przednie drzwi z prawej strony, chwycił niekulturalnego klienta i wyrzucił go tak, jak on butelkę.

Następnie wrócił do swojego pojazdu jak gdyby nigdy nic, zawrócił i odjechał. Zaskoczony mężczyzna podniósł się z ziemi i musiał ponownie planować swoją próbę dotarcia do wcześniej ustalonego miejsca.

Trudno pochwalać jakiekolwiek próby naruszania cielesności innego człowieka, ale w tym przypadku trudno się dziwić spontanicznej reakcji kierowcy, który zrobił to, co uznał za najlepsze w tamtym momencie. Sprawca zamieszania i tak miał szczęście, bo za swoje zachowanie powinien dostać duży mandat, który mógłby nauczyć go pokory i kultury.

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyprzedzanie po poboczu

Niebezpieczny “przelot” Audi przez pobocze: Kierowca TIR-a aż się wystraszył (wideo)

Wywrócenie TIR-a na wąskiej drodze

Wąska droga i kłopoty kierowcy TIR-a: “Złapał” trochę pobocza i wywrócił wielotonowy zestaw (wideo)