w

Klasa G Carlex Design. Pakiet od polskiego tunera

Klasa G Carlex Design
Klasa G Carlex Design. Pakiet od polskiego tunera

Tuner z Czechowic-Dziedzic wziął na swój warsztat kultową, niemiecką terenówkę i oparł na niej nowy projekt. Efekt jest satysfakcjonujący.

Oto Klasa G Carlex Design. Od razu warto zaznaczyć, że o pakietach polskiej firmy mówią media z całego świata. I to oczywiście cieszy, ponieważ w tej branży nasz kraj nie jest akurat specjalnie popularny. Może kiedyś to się zmieni za sprawą takich działań.

Skupmy się jednak na nowym projekcie. Nosi nazwę Yachting Limited Edition i doczekał się już kilku realizacji. Jedna z nich pojawiła się nawet na rynku wtórnym. Jej cena nie jest oczywiście niska. Za takie pieniądze można kupić całkiem fajny dom.

Klasa G Carlex Design

Prezentowany egzemplarz został oparty na flagowej odmianie: Mercedes-AMG G 63 4MATIC. Warto podkreślić, że pochodzi z 2023 roku i zdobi go granatowy lakier, który świetnie pasuje do kwadratowej sylwetki.

Zmiany zewnętrzne są bardzo skromne. Ograniczają się do białej okleiny oraz felg, które są nowe, ale swoim wzorem nawiązują do klasyki. Mają wypełniony środek i krótkie ramiona. Klasa G Carlex Design. Bystre oko dostrzeże również nowe logo.

Klasa G Carlex Design
Klasa G Carlex Design

Najważniejsze jest jednak wnętrze. G-Klasa posiada skórzaną tapicerkę najwyższej jakości. Utrzymano ją w bieli. Została wykorzystana również na kierownicy. Na panelach drzwiowych pojawił się natomiast plusz.

>Mercedes GLE Coupe Carlex Design. Rude jest piękne

Nie zabrakło także drewnianych dekorów. I tu można uzasadnić nazwę pakietu. Dokładnie taki sam materiał wykorzystywany jest w najlepszych jachtach. Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że całość wygląda, jak salonka. I właśnie taki miał być efekt.

Czas przejść do ceny. Możesz kupić tę piękną sztukę, ale naszykuj siedmiocyfrową sumę. Za auto trzeba zapłacić 329 tysięcy euro, co przy aktualnym kursie (4,43) oznacza wydatek 1 457 470 złotych. Tak, prawie 1,5 miliona.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renault Scenic E-Tech 2024

Renault Scenic E-Tech 2024 nadjeżdża. Elektryczny powrót legendy

Plany Audi

Audi chce kupić nową platformę EV od Chińczyków