w

Jechał „na gapę” trzymając się drzwi autobusu. Kierowca nie miał litości (wideo)

Pasażer na gapę i bezlitosny kierowca
Jechał "na gapę" trzymając się drzwi autobusu. Kierowca nie miał litości (wideo)

Istnieją miejsca na świecie, w których podejście do człowieka różni się od tego znanego w Europie.

Dotyczy to niemal każdej dziedziny związanej z życiem. To nagranie pokazuje, że bezpieczeństwo schodzi na dalszy plan, gdy chodzi o (naprawdę niewielkie) pieniądze. Młody mężczyzna jechał „na gapę” trzymając się drzwi autobusu – warto dodać, że od zewnętrznej strony.

Ryzykował upadkiem przy znacznej prędkości, co z pewnością mogłoby skończyć się dla niego tragicznie. Kierowca nie zdecydował się zatrzymać pojazdu od razu. Zamiast tego otworzył automatyczne drzwi, gdy autobus dalej jechał.

W wyniku tego chłopak spadł na chodnik. Jego nogi próbowały nadążyć, ale w końcu się przewrócił. Na szczęście nic mu się nie stało. Jeżeli doszłoby do tego w Polsce, to z pewnością wiadomość obiegłaby wszystkie media. Tam jednak nikt nie przejął się tym zdarzeniem. Pewnie dlatego, że jest ich znacznie więcej…

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Toyota Camry eksplozja

Wybuch Toyoty Camry na zatłoczonej ulicy. Eksplozja doszczętnie zniszczyła pojazd (wideo)

Pijany ukradł znak

Był tak pijany, że nie potrafił iść prosto. Dla równowagi ukradł znak (wideo)