w

Honda CR-V 2023 – tak może wyglądać! Mamy niezależne grafiki

Honda CR-V 2023 by Kolesa
Honda CR-V 2023 - tak może wyglądać! Mamy niezależne grafiki

Japoński SUV wkrótce doczeka się nowego wcielenia. Graficy już pracują nad rozszyfrowaniem zdjęć auta w kamuflażu.

Honda CR-V 2023 zbliża się wielkimi kołami. Kompaktowy model z Kraju Kwitnącej Wiśni zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku. Czego możemy się spodziewać? Na pewno dużych zmian stylistycznych.

To aktualnie jeden z najstarszych modeli w gamie tego producenta. Najwyższy czas na zmianę generacji. Nowość upodobni się do innych reprezentantów Hondy oraz wprowadzi wiele niedostępnych dotąd rozwiązań.

Honda CR-V 2023 – design

Japończycy skrupulatnie ukrywają egzemplarze testowe pod dużym kamuflażem. Niezależny grafik wykorzystał jednak dostępne zdjęcia i na ich podstawie stworzył grafikę sugerującą, jak może wyglądać Honda CR-V 2023.

Wydaje się, że jest bardzo blisko oryginału. Pas przedni zdobią reflektory LED złączone chromowaną listwą. Sąsiaduje z nimi duży grill o fakturze plastra miodu. Są też diody do jazdy dziennej w kształcie bumerangów umieszczone w zderzaku.

Honda CR-V 2023 - niezależne grafiki
Sylwetka japońskiego SUV-a pozostanie zbliżona, ale auto prezentuje się nowocześniej

Z tyłu znajdziemy natomiast pionowe lampy zachodzące na klapę bagażnika – jak w aktualnie oferowanym CR-V. Nowe są jednak znacznie smuklejsze, dzięki czemu wyglądają bardziej elegancko.

Oprócz tego pojawiły się plastikowe osłony, które chronią dolne partie karoserii. Nie zabrakło też chromowanych dekorów. Sama sylwetka wydaje się masywna, ale nie nazywałbym jej ociężałą. Samochód prezentuje się naprawdę przyzwoicie.

Pamiętajmy jednak, że to wizja niezależnego grafika. Honda CR-V 2023 zadebiutuje już niebawem. Wtedy też poznamy szczegóły techniczne dotyczące nowego modelu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elektryczne rowery HIMO opinie

Rowery elektryczne HIMO już na polskim rynku. Poznaj je lepiej!

Kradzież rosyjskiego czołgu

Rolnik ukradł czołg rosyjskiemu agresorowi. Wziął go na hol traktorem (wideo)