w

Heritage Driving Experience – ciekawa akcja Jaguara

Brytyjczycy właśnie uruchamiają świetny program, za który odpowiadają spece z działu Special Operations. Zapowiada się interesująco!

jaguar_e-type_lightweight_prototype

Jaguar Heritage Driving Experience to unikalna szansa na poznanie wielu legendarnych modeli marki. Okazuje się, że poskramianie na torze E-Type’a czy F-Type’a wcale nie musi być przesadnie kosztowna – najtańsze z pakietów wyceniane są na 95-250 funtów. Najdroższa z opcji, czyli pakiet Grace and Pace Experience za równe 2 tysiące funtów, obejmuje cały dzień przepełniony jazdami wszelkimi dostępnymi „Jagami” oraz… ekskluzywny obiad, na który uczestnicy przyjadą jako pasażerowie klasycznych limuzyn. Akcja rozpocznie się w listopadzie, a szefowie Jaguara wiążą z nią spore nadzieje. Naszym zdaniem to idealna propozycja na wyjątkowy prezent urodzinowy – kochający motoryzację solenizant będzie wniebowzięty!

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes S63 AMG Coupe MEC Design

Volvo zwiększy produkcję