w

Fabrycznie nowy Fiat 126p na sprzedaż za horrendalną kwotę

W czasach PRL-u kupno nowego Malucha było dla wielu jedynie marzeniem. Można stwierdzić, że historia zatacza koło, bo dziś dorwanie Fiata 126p w oryginalnym stanie i za dobre pieniądze graniczy z cudem.

Potwierdzają to ogłoszenia, wśród których raz na jakiś czas trafiają się takie rodzynki. Prezentowany egzemplarz pochodzi z 1983 roku. Zdobi go żółty lakier i chromowane zderzaki. Sercem jest oczywiście niewielka jednostka o pojemności 0,6 litra generująca skromne 23 KM.

Przez 35 lat auto było przechowywane w odpowiednich warunkach, dlatego nie nosi żadnych śladów użytkowania. Jest także w fabrycznym stanie i legitymuje się niezwykle skromnym przebiegiem: 21 km. Teraz szuka nowego domu. Aktualny właściciel oczekuje 150 tysięcy złotych… Link do ogłoszenia znajdziecie TUTAJ.

Źródło: OLX

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Brakuje tylko znanego z aukcji: „produkt powystawowy, może posiadać otarcia i rysy ….. „. Czego to ludzie dla kasy nie zrobią. Oj oj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lublin: Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych (Video)

Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET 6AT 4WD S – Topowy wariant