w

Chciał zaimponować chłopakowi swojej córki: Będzie tego żałował do końca życia

Wjechał Chevroletem Corvette w budynek
Chciał zaimponować chłopakowi swojej córki: Zamiast tego rozbił kultowe auto

Staranie się o dziewczynę zazwyczaj dochodzi do momentu poznania jej rodziców. Jak każdy doskonale wie, w takich okolicznościach bywa różnie.

Właśnie wtedy mogą pojawić się problemy. Nie każdy tata chętnie patrzy na przyszłego zięcia, co oczywiście ma związek z próbą ochrony córki przed złem całego świata. Czasem jednak relacje między panami kochającymi tę samą kobietę (ale na różne sposoby) mogą być pozytywne.

Ta historia pokazuje to dobitnie, choć jej finał nie jest pozytywny. Pewien mężczyzna posiadał pięknego Chevroleta Corvette z 1996 roku. Krótko mówiąc, szczęściarz. Gdy jego podopieczna zjawiła się z chłopakiem, postanowił się pochwalić swoim czterokołowym skarbem.

Problem z hamulcami i rozbicie auta

Niestety, szybki podjazd pod dom nie był dobrym pomysłem. Okazało się, że hamulce nie były wystarczająco sprawne. Podróż skończyła się zderzeniem z budynkiem i zniszczeniem ogrodzenia.

Najbardziej kosztowna będzie jednak naprawa zabytkowego samochodu. Jeżeli był on bezwypadkowy, to z pewnością właściciel straci na nim jeszcze więcej. Potrafił jednak zachować spokój, choć jego sytuacja nie napawa optymizmem…

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Agresywne zachowanie polskiego kierowcy w szwecji

Polski imigrant w Szwecji: Zablokował drogę i próbował wyciągnąć kierowcę TIR-a z szoferki

Lamborghini Gallardo 1750 KM

Ten potwór osiąga 300 km/h w 12 sekund. Ma 1750 KM!