w

Borat zrobił „wjazd na chatę” znanemu youtuberowi: Urwał drzwi w nowiutkiej Tesli!

Borat Tesla collision
Borat zrobił "wjazd na chatę" znanemu youtuberowi: Urwał drzwi w nowiutkiej Tesli!

Znany, amerykański youtuber postanowił zrobić niespodziankę swoim dwóm najlepszym kolegom i zaprosił do siebie gwiazdę kina.

Chwilę po rozpoczęciu nagrania, na teren posesji wjechał stary, amerykański dostawczak. Jego kierowca nie zważał na otoczenie – zatrzymał się tam, gdzie miał na to ochotę. Przy okazji wyrwał drzwi w Tesli Model X, której wartość sięga aż 150 000 dolarów.

Szybko okazało się, że David Dobrik zaprosił Borata – filmową postać kazachskiego dziennikarza, która jest wykreowana i grana przez brytyjskiego komika, Sachę Barona Cohena. Jak można się domyślać, cała akcja nie była zupełnym przypadkiem.

Premiera Borata

23 października na platformę Amazon trafiła najnowsza część przygód Borata. Fabuła jak zwykle ma swą specyficzną formę. Główny bohater wielokrotnie walczy z przeświadczeniem, że jego życiu zagraża niebezpieczeństwo, co ma związek nie tylko z pandemią, ale też dużą liczbą protestów politycznych, wieców i zamieszek. Oficjalną zapowiedź znajdziecie poniżej:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raminator Monster Truck

Bardzo mocny, zdalnie sterowany samochód: Potrafi holować ciężkiego pick-upa!

BMW M5 vs Porsche 911 Turbo S - Drag race

BMW M5 (1000 KM) vs Porsche 911 Turbo S (650 KM): Czy sportowy seryjniak wygra z sedanem po tuningu?